Yurt İçi Kültür Turları

Ufkunuzu genişletecek size yepyeni dünyaların kapılarını açacak, düzenleyeceğiniz kısa veya uzun süreli turlara LKS Turizm güvencesi ve konforuyla çıkabilirsiniz. Her türlü kültür gezilerine araç temin edebilir siz de tatilinizin keyfini Lks Turizm ayrıcalıklarıyla çıkarabilirsiniz.

Son teknoloji araç filoları, güzergâh deneyimi olan araç sürücüleri ve güler yüzlü personeliyle Lks Turizm, size yeni yerler keşfetmenizde aradığınız konforu ve güveni sağlamaktadır.

Özel Turlar

Yurt içi ve yurt dışı özel turlarınıza, vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, hafta sonu ve günübirlik gezilere araç temininde bulunulmaktadır. Program detayları ve güzergâh sizin veya düzenleyen kurum ya da kuruluşa bağlıdır. Lks Turizm’in profesyonel sürücü ve güler yüzlü personeli ve son teknoloji ve donanımlı araçlarıyla siz de güvenilir ve konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Havaalanı Transferi

Lks Turizm; yurt içi ve yurt dışından havayoluyla gelen misafirlerimizin adreslerinden alınıp havaalanına veya havaalanından alınıp gidecekleri yere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmasını ve sizi ve misafirlerinizi özel hissettirmeyi garanti etmektedir. Yurt içi veya yurt dışı uçuşlarınız için protokol taşımacılığı, kongre, seminer, iş toplantıları, fuar organizasyonları veya tatil planlarınız için bireysel, misafir ve protokol transferinizi profesyonel araç şoförlerimiz ve son model lüks araçlarımız ile sizler için sağlıyoruz. Güler yüzlü ve prezantabl elemanlarımız ve teknik bakımları yapılmış, sigortalı otomobil, minibüs, VIP minibüs, midibüs veya otobüslerden oluşan araç filomuz, ayrıca VIP müşteriler için lüks model araçlarda içermektedir.

Yurt Dışı Kültür Turları

Türkiye’nin yakın coğrafyası içerisinde bulunan ülkelere yapacağınız turlarda, belirlenen programa göre yurt dışı kültür turlarımız yapılmaktadır. Bu turlar talep üzerine düzenlenip, siz değerli misafirlerimizin yolculuk boyunca konforunun ve memnuniyetinin sağlanması için en uygun araçlar seçilmektedir. Balkanlar, Gürcistan ve Orta Doğu’daki ülkelere Lks Turizm ayrıcalığıyla ulaşmanız ve seyahatinizi memnuniyetle tamamlamanız için size üstün hizmet sunulmaktadır.

Sürücülü VIP Araç Kiralama

Lks Turizm araç filosunda bulunan VIP araçlarla, sizin veya misafirlerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donatılmış her türlü teknolojik özelliği bünyesinde bulunduran araçlarıyla size kendinizi özel hissettirecek bir yolculuk sağlamaktadır.

Yabancı Devlet Liderleri ve Protokol Heyetleri ve ülkemize gelen yabancı üst düzey Bürokratlar ile Devlet Kurum ve Kuruluşları, Elçilikler ve Özel Sektör Personelleri İçin VIP protokol taşımacılığı hizmetlerini yolculuğunuz süresince sizin emrinize sunulmuş prezentabl personeli ile size ev konforu sağlanmaktadır. Bunun dışında; kurum, kuruluşlar ya da şahıslara; düğün, sünnet töreni vb. özel günleriniz için de isteğinize uygun VIP araçlar sunulmaktadır.

Filo Kiralama

Talep üzerine kısa veya uzun süreli turlara istenilen segmentte istenilen sayıda araç temini yapılmaktadır.Okul, dernek, kurum ve ya kuruluşların gezilerinde istenilen donanım ve niteliklerde araç temini sağlanmaktadır. Lks Turizm güvencesiyle yapacağınız gezilerde konforunuz ve memnuniyetiniz esas alınmaktadır.

BİZİ TERCİH EDEN

BAZI KURUMLAR

TÜrkiye Cumhuryeti Cumhur Başkanlığı
Türk Silahlı Kuvvetleri
Emniyet Genel Müdürlüğü
TAI
Roketsan